Transformacja cyfrowa jest jednym z filarów strategii nowoczesnych firm. Prawidłowo przeprowadzona, otwiera przed firmami nowe możliwości, pomaga w zdobywaniu informacji i zarządzaniu nimi, usprawnia i przyspiesza procesy oraz przynosi realne korzyści finansowe.

W znaczący sposób zwiększa również efektywność przedsiębiorstw, umożliwiając jeszcze nowocześniejsze prowadzenie biznesu i pomagając w osiągnięciu elastyczności koniecznej na dynamicznie zmieniającym się rynku.

Sage wspólnie z The Chartered Institute of Management Accountants® prowadzi badanie, którego celem jest określenie, na jakim etapie transformacji są obecnie firmy w Polsce oraz jakie procesy wymagają dalszych zmian.

Wyniki badania pomogą nam przygotować pakiet wspierający firmy w dalszej, efektywnej cyfryzacji, dlatego zachęcamy do wypełnienia ankiety i podzielenia się Państwa obserwacjami oraz opiniami. Wypełnienie ankiety zajmuje średnio 15 minut.

W podziękowaniu za udział w badaniu, po jego zakończeniu przygotowany zostanie raport cyfryzacji przedsiębiorców, który wraz z omówieniem prześlemy do Państwa drogą e-mailową.

Dzięki udziałowi w badaniu:

• Zdobędziesz inspirację do dalszej transformacji cyfrowej

• Sprawdzisz, jakie procesy w firmie mogą podlegać cyfryzacji

• Dowiesz się, jak można zmierzyć poziom cyfryzacji firmy

• Poznasz stopnie cyfryzacji na przykładzie wybranego procesu

• Pomożesz zbudować pakiet wsparcia firm w dalszej transformacji